Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

One Comment

iSzpilki.pl - Clarena

Konferencja marki Clarena – 14 marca 2016 r.

| On 27, Mar 2016

W klimatycznych wnętrzach warszawskiej restauracji LIF odbyła się konferencja prasowa marki Clarena, podczas której zaprezentowano najnowsze produkty w portfolio. Gości przywitała Aleksandra Popławska, specjalistka ds. e-marketingu marki, Katarzyna Kosieradzka i Karolina Czajka – PR managerki, które po wymianie tylu mailu, miałam przyjemność poznać osobiście.

Sylwia Rząca, koordynator działu szkoleń, wprowadziła zebranych w świat marki i opowiedziała o nowych kosmetykach. Pierwszą nowością jest Snail Mucin Cream – przełom w regeneracji skóry linii Poison. Jest to wielozadaniowy krem wykorzystujący niezwykłe właściwości śluzu szczęśliwego ślimaka. Drugą nowością jest linia O2XY zwiększająca dotlenienie skóry z dotychczas największą znaną zawartością aktywnego tlenu w komórkach.

Pages: 1 2

Komentarze

  1. PawelW

    Witam, wlasnie dodalem ta strone do moich ulubionych, ma potencjal, ale musze ci powiedziec, ze jest slabo widoczna w wyszukiwarce google. Zasluguje na lepsze pozycje w google. Jest cos co ci sie na pewno przyda, poszukaj sobie w google – niezbednik dla kazdego webmastera

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com