Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Brak komentarzy

Kobieta Jesień - charakterystyka

Kobieta Jesień – charakterystyka

| On 16, Maj 2013

Jaka jest kobieta o typie urody „Jesień”? Jakie kolory szczególnie pasują do tej przedstawicielki płci pięknej? Na jakie odcienie powinna zwrócić uwagę? Jakie są jej cechy charakterystyczne? Wyjaśniamy!

Kobiety charakteryzujące się typem jesiennym obdarzone są złotożółtym odcieniem skóry. Istnieją trzy zasadnicze typy w tej kategorii: jaśni blondyni o skórze koloru kości słoniowej jak u wiosny lub kremowo-brzoskwiniowej, osoby o rudych włosach z piegami w kolorze złotobrązowym oraz osoby o skórze złoto-beżowej w tonacjach od średnio nasyconej do głębokiej miedzi. Cera kobiet jesieni często wydaje się blada lub ziemista.

Wśród kolorów włosów dominują od kasztanowego po miedziany, rudy, od ciemnozłotego blondu po ciepły brąz zwykle z rudawym lub złotym połyskiem. Wiele osób należących do kategorii jesieni ma oczy ciemnobrązowe lub piwne. Niekiedy są to oczy przejrzyste, jasnozielone, zaś inne są głęboko oliwkowozielone z odrobiną brązu. Do jesieni przyporządkowane zostały barwy ciepłe, tj. ecru, kremowy, miodowy, złocisty, koralowy, śliwkowy, rdzawe brązy oraz oliwkowy. Ubiór o wyraźnych fakturach, w stylu rustykalnym, sztruks, aksamit, skóra. Z biżuterii proponowane jest złoto, miedź, wyroby z naturalnych surowców jak drewno, kamienie naturalne, orientalne ozdoby.

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com