Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Brak komentarzy

Kalendarz adwentowy L'occitane 2018 - nowość już dostępna!

Kalendarz adwentowy L’occitane 2018 – nowość już dostępna!

| On 19, Lis 2018

Pamiętasz kalendarze adwentowe wypełnione czekoladkami? Trudno było otwierać każde z okienek pojedynczo, prawda? Na szczęście teraz nie musisz odbierać sobie dziecięcej radości, ponieważ niedawno marka L’occitane wprowadziła nowość – kalendarz adwentowy na rok 2018! A co jeszcze lepsze… wypełniony po brzegi bestsellerami kosmetycznymi. Zaczynając od mydeł, balsamów, a kończąc na ulubionych kremach. Sprawdź, co możesz odkryć w nowym kalendarzu adwentowym L’occitane!

Jak sama marka mówi o kalendarzach:

„Otwierają się jak wrota do najsłodszych snów, a potem odsłaniają kolejne 24 drzwi. Za każdymi z nich kryje się niespodzianka od L’OCCITANE. Nasze Adwentowe Kalendarze są pełne radości i piękna! Nie można oprzeć się magii Świąt!”

Zgadzamy się w stu procentach! A przekonuje również nieziemski design. Żółty, niebieski i czerwony połączone ze złotem i konstelacjami gwiazd zaprojektowanymi przez dom mody CASTELBAJAC Paris – taka kombinacja nie mogła się nie udać!

Te pełne radości i fantazji projekty CASTELBAJAC Paris łączą się z doskonałymi produktami marki L’OCCITANE w wyjątkowej ofercie świątecznej. W kalendarzu adwentowym znajdziecie wspaniałe migdałowe mydełko, krem do rąk z masłem shea, żel pod prysznic o zapachu kwiatu wiśni i mnóstwo innych pachnących upominków… W oczekiwaniu na Boże Narodzenie, każdego dnia czeka na Ciebie inny kosmetyk. Naprawdę ciężko nie otworzyć ich wszystkich od razu – potwierdzone info 🙂

Jeżeli myślałyście, że Kalendarz Adwentowy w wersji Classic jest niesamowity… sprawdźcie wersję Premium! W tym drugim przypadku mamy do czynienia z gwiezdną łamigłówką! Najpierw trzymajcie kalendarz w dłoniach, potem przekręćcie, obróćcie, otwórzcie i odszukajcie jeszcze inne 24 skarby ukryte w 24 szufladkach. Po prostu kosmos!

Czegoś takiego… iSZPILKI jeszcze nie widziały! A więcej o samych kalendarzach poczytacie tu i tu.

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com