Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Brak komentarzy

iSzpilki.pl - Perfumy na randkę

Jakie wybrać perfumy na randkę z ukochanym?

| On 23, Mar 2016

Ukochany wtula się w Twoją szyje i rozkoszuje się błogim zapachem uwalnianym z każdym uderzeniem pulsu. Gorące uczucie miłości jest odkrywane wraz z muśnięciem ust o nadgarstek. Brzmi cudownie, prawda? Co zrobić, by nasz zapach wywołał takie emocje? Sprawdź kompozycję aromatów i składników, które koniecznie powinny posiadać idealne perfumy na randkę.

Jak być rozważną i romantyczną jednocześnie? A jak owiać się tajemnicą, której odkrycie stanie się celem ukochanego mężczyzny? Takie efekty kreujemy zapachem, które niczym czarna sukienka i czerwone szpilki pobudzają zmysły i działają na wyobraźnię.

A teraz konkretnie. Szykujemy się na ważny wieczór. Jakich zapachów powinniśmy szczególnie unikać?

Na liście zakazanych aromatów znajdują się zapachy wodne, które kojarzą się z orzeźwieniem i lepiej pasują w słoneczny dzień niż na romantyczny wieczór. Drugą pozycję na liście zajmują aromaty cytrusowe. Takie nuty sprawdzają się szczególnie, gdy pędzimy do biura – przynoszą natychmiastowe pobudzenie i dają zastrzyk pozytywnej energii. Podczas romantycznego wyjścia zapachy szyprowe nie będą dobrym pomysłem. Dlaczego? Owszem, długo utrzymują się na skórze, lecz są bardzo ciężkie i wręcz przytłaczające. Zastanówmy się dwa razy zanim postawimy na zapachy kwiatowe. Tworzą subtelną i kobiecą aurę, lecz są zbyt delikatne, by zapewnić długotrwały i oszałamiający efekt.

Pages: 1 2 3

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com