Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Brak komentarzy

Jak zatrzymać hydrostarzenie skóry? Kosmetyki Mincer Pharma

Jak zatrzymać hydrostarzenie skóry? Kosmetyki Mincer Pharma

| On 17, Maj 2017

Sekretem młodego wyglądu jest kwas hialuronowy. To jego ponadprzeciętne zdolności wiązania wody pozwalają na zachowanie odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry. Niestety wraz z wiekiem ilość kwasu hialuronowego maleje. W efekcie skóra traci swój promienny i jędrny wygląd. Jak zatrzymać hydrostarzenie skóry? Odpowiedzią jest nowa linia kosmetyków Neohyaluron Mincer Pharma, w której po raz pierwszy połączono skuteczność aż czterech form kwasu hialuronowego!

Czym jest hydrostarzenie?

Hydrastarzenie to naturalny proces, w którym na skutek zmniejszania się ilości kwasu hialuronowego, skóra traci zdolność zatrzymywania wody. Efektem ubytku jest spowolnienie procesu odnowy tkanek. Skóra staje się coraz słabsza. Pojawiają się na niej rysy, zagłębienia, które z czasem przeradzają się w głębokie zmarszczki oraz nieestetyczne bruzdy. Aby spowolnić proces konieczne jest zachowanie właściwego poziomu nawodnienia wszystkich struktur skóry.

Nowość – linia Neohyaluron Mincer Pharma

Linia Neohyaluron to przełomowy krok w kierunku nawilżania. Dzięki wykorzystaniu doświadczeń medycyny estetycznej, kosmetyki skutecznie walczą z niedoskonałościami. Redukcja oznak utraty napięcia skóry i naturalny lifting to efekty, których możemy się spodziewać po regularnym stosowaniu preparatów. Innowacyjna formuła całej linii została oparta na połączeniu czterech form kwasu hialuronowego, które oddziałują na poszczególne warstwy skóry:

  • podporowy kwas hialuronowy – stymuluje syntezę elastyny, dzięki czemu wzmacnia jędrność skóry;
  • molekularny kwas hialuronowy – wiąże wodę i wypełnia strukturę naskórka aż do głębokich warstw oraz ułatwiają przenikanie innych aktywnych cząsteczek;
  • siatki hialuronowe – wypełniają głębokie bruzdy i zmarszczki, zapewniają efekt liftingu;
  • mikrosfery hialuronowe – wytwarzają nawilżający hydrofilm, będący barierą ochronną przed ucieczką wody z powierzchni skóry.

W składzie nowej linii Neohyaluron Mincer Pharma znajduje się:

  1. Silnie ujędrniający krem na dzień – krem doskonale redukuje zmarszczki, ujędrnia i napina skórę oraz chroni skórę przed ucieczką wody.
  2. SIlnie odmładzający krem na dzień i na noc – silnie nawilża, regeneruje, redukuje zmarszczki i delikatnie napina skórę.
  3. Intensywnie odbudowujący krem na noc – uelastycznia, odżywia, silnie regeneruje i reguluje procesy odnowy.
  4. Ampułka hydroliftingująca – regeneruje, ujędrnia, wygładza i napina, zapewniając efekt liftingu.
  5. Hydrolipidowy wypełniacz zmarszczek – intensywnie regeneruje, poprawia mikrorzeźbę naskórka, redukuje i wygładza niedoskonałości.

Linia Neohyaluron Mincer Pharma to doskonała odpowiedź, jak zatrzymać hydrostarzenie skóry. Producent przekonuje, że stosowanie preparatów pozwala uzyskać efekt zbliżony do zabiegów medycyny naturalnej bez korzystania z tych radykalnych metod ingerencji. Linia spełnia oczekiwania skóry odwodnionej, dojrzałej i wymagającej nawilżenia, dlatego iSZPILKI zachęcają Was, abyście na własnej skórze wypróbowały nowości Mincer Pharma.

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com