Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Brak komentarzy

Jak zadbać o stopy? - iSZPILKI

Jak zadbać o stopy? Sposób na popękania, zrogowacenia i pęcherze

| On 29, Paź 2016

O pielęgnacji stóp często zapominamy. Zazwyczaj delikatnie malujemy paznokcie, ale nie pamiętamy o peelingowaniu i kremowaniu, zaś rozwiązujemy problemy dopiero, gdy już się pojawią. Przy zbliżającej się zimie i jesieni w pełni stopy chowamy pod grubym kocem i ubieramy wełniane skarpety. Zatem, jak zadbać o stopy na co dzień? Jak rozwiązać problem popękanych, zrogowaciałych stóp z pęcherzami? Mamy na to trzy sposoby!

Krem do stóp na zrogowacenia – Neutrogena Formuła Norweska

Sposobem na istniejące zrogowacenia oraz przeciwdziałanie ich ponownemu powstawaniu jest propozycja marki Neutrogena. Ten intensywnie nawilżający krem powstał we współpracy z dermatologami, którzy wyróżniają dwutorowe działanie produktu. Z jednej strony, zawartość mocznika posiada właściwości złuszczające i usuwające zgrubiały naskórek. Z drugiej strony krem przygotowuje skórę do intensywnego nawilżenia.

6

Jak zapewnia Neutrogena krem do stóp na zrogowacenia gwarantuje aż 24 – godzinne nawilżenie. Ta statystka jest wręcz nieprawdopodobna, dlatego warto wziąć na nią poprawkę, ponieważ długotrwałe efekty powstaną przy regularnym stosowaniu. Poza nawilżeniem krem przywraca miękkość i przynosi ulgę przesuszonej skórze. Pomaga również zapobiegać ponownemu powstawaniu zrogowaceń. A niedoskonałości? Są stopniowo zmniejszane!

Cena: 16,99 zł / 50 ml

Krem na noc na popękane pięty – Compeed

Marka Compeed większości z Was zapewne kojarzy się z plastrami na urazy stóp, które powstają przy chodzeniu w szpilkach. Tymczasem okazuje się, że w markowym portfolio znalazły się specjalistyczne kremy. Jednym z nich jest krem na noc na popękane pięty, będący połączeniem dwóch kluczowych składników – mocznika i kwasu mlekowego.

5

Badania przeprowadzone w Niemczech i Włoszech na grupie ponad 200 kobiet wykazały, że aż 92% ankietowanych zauważyło poprawę stanu pięt w ciągu jednej nocy. W badaniu udowodniono, że krem jest w stanie zregenerować nawet mocno popękaną skórę. Jak zapewnia marka Compeed produkt jest odpowiedni również dla cukrzyków.

Cena: 24,99 zł / 75 ml

Plastry na pęcherze na piętę Holly Fulton

Ulga w bólu i gwarancja błyskawicznego gojenia się pęcherzy w designerskim kształcie opakowania – w takich słowach Compeed mówi o swoich nowych plastrach. Te dyskretne, hydrokoloidowe plastry na piętę to idealne rozwiązanie dla miłośniczek szpilek, które zapewniają natychmiastową ulgę w bólu i skuteczną ochronę przed pęcherzami – bez względu na wysokość obcasów! A gdyby tego było, nowatorska projektantka mody Holly Fulton przeniosła swój wyjątkowy styl na limitowaną edycję opakowań.

7

Tym, co szczególnie przekonuje jest autentyczna ulga w bólu spowodowanym przez pęcherz. Co więcej, plastry niezawodnie chronią przed otarciami dzięki swojemu wyprofilowaniu, by doskonale przylegać poniżej ścięgna Achillesa. Jak zapewnia marka Compeed plaster może utrzymywać się na stopie nawet kilka dni.

Cena: ok 19 zł / 5 sztuk

10

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com