Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Brak komentarzy

Jak usunąć wolne rodniki i zmniejszyć ryzyko chorób cywilizacyjnych?

Jak usunąć wolne rodniki i zmniejszyć ryzyko chorób cywilizacyjnych?

| On 02, Sty 2020

Niektórzy zapadają na choroby cywilizacyjne (takie jak: nowotwory, miażdżyca itd.) częściej niż inni. Kiedyś uważano, że to kwestia genów lub wpływu środowiska – i niewiele można z tym zrobić. Ale dziś wiemy, że za zwiększone ryzyko chorób cywilizacyjne odpowiadają tzw. wolne rodniki. Powstają one każdego dnia w naszym ciele. Ich budowa chemiczna sprawia, że rozrywają tkanki oraz DNA – przez co ryzyko chorób cywilizacyjnych znacząco rośnie.

Kiedy i gdzie wytwarzają się wolne rodniki?

Wolne rodniki wytwarzają się w organizmie każdego dnia – przy intensywnym treningu, spożywaniu tłustego, smażonego jedzenia oraz konserwantów, w kontakcie z dymem papierosowym, smogiem czy w wyniku stresu. Ich powstawanie jest naturalnym skutkiem ubocznym spalania, które zachodzi w organizmie. Nie da się temu zapobiec – pomimo, że nadmiar wolnych rodników jest szkodliwy.

Jak chronić się przed wolnymi rodnikami każdego dnia, zmniejszając do minimum ryzyko chorób cywilizacyjnych?

NoOxi to jedyny w Polsce preparat tak kompleksowo usuwający z organizmu nadmiar wolnych rodników – szkodliwych związków odpowiedzialnych za zwiększone ryzyko chorób cywilizacyjnych oraz przyspieszenie procesów starzenia się organizmu. Dzięki NoOxi skutecznie i szybko możesz obniżyć ryzyko nowotworów, miażdżycy oraz innych poważnych i niebezpiecznych chorób.

Jak szybko i wygodnie zwalczać wolne rodniki każdego dnia?

Jednym z najskuteczniejszych sposobów zwalczania wolnych rodników jest spożywanie tzw. antyoksydantów (przeciwutleniaczy). Najlepsze z nich zamknięto w preparacie NoOxi, który zawiera najbardziej skuteczne antyoksydanty – i to w maksymalnych dawkach! Wystarczą 2 kapsułki dziennie, aby przestać martwić się, czy przyjęliśmy danego dnia optymalną dawkę przeciwutleniaczy.

NoOxi zmniejsza ryzyko chorób cywilizacyjnych, hamuje procesy starzenia się organizmu, w tym chroni włókna kolagenowe, a także wspomaga regenerację po treningu. Preparat jest w 100% wegetariański – kapsułka nie jest wykonana z żelatyny, lecz celulozy.

Badania przeprowadzane są przez renomowane laboratoria J.S. Hamilton Poland S.A. – lidera w profesjonalnej ocenie i analizie produktów spożywczych, członka międzynarodowych organizacji ILAC-MRA, FOSFA, GAFTA, posiadacza akredytacji PCA (AB-079). Preparat NoOxi oraz jego produkcja są pod stałą kontrolą Głównego Inspektora Sanitarnego – dzięki czemu możesz mieć pewność, że jego zażywanie jest całkowicie bezpieczne.

 

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com