Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Dom
Brak komentarzy

Jak przygotować stół na święta wielkanocne?

Jak przygotować stół na święta wielkanocne?

| On 15, Kwi 2017

Wielkanoc to niewątpliwie jedne z najważniejszych świąt w całym roku. Nic dziwnego, że nakrywając stół w tym wyjątkowym czasie dbamy o każdy detal. Chcąc nadać serwowanym daniom elegancką oprawę, najczęściej wybieramy porcelanową zastawę. Na takie odświętne okazje został stworzył serwis Celebration od Fyrklӧvern. Sprawdź, jak przygotować stół na święta wielkanocne w niepowtarzalnym stylu.

Klasyką i elegancją samą w sobie jest biała porcelana. Właśnie dlatego, doskonale prezentuje się na świątecznym stole. Tymczasem tradycję warto przełamać ciekawym designem. Serwis Celebration wyróżnia finezyjna forma o lekko falistych krawędziach naczyń oraz subtelne, nanoszone ręcznie zdobienia w odcieniach subtelnego grafitu. Uwagę przykuwają również połyskujące platyną brzegi serwisu, które niewątpliwie nadają zastawie luksusu.

Taka wysublimowana propozycja to idealne tło, które pozwala na skomponowanie niepowtarzalnej aranżacji stołu. Szaleństwem na białej klasyce może być cały wachlarz serwet, sztućców, szklanek i kieliszków. Nie zapominajmy jednak o elementach nieodłącznie kojarzących się z tymi wyjątkowymi świętami – kolorowych pisankach i świeżych kwiatach. Jeżeli chcemy zaskoczyć zaproszonych gości, warto wykorzystać elementy porcelany w nieoczywisty sposób. Możemy zamienić eleganckie kieliszki na wazoniki, a piękne kubki na dekoracyjne doniczki. Tak przygotowane dodatki z pewnością nadadzą charakteru całej aranżacji i pomogą stworzyć wyjątkową, wiosenną atmosferę przy stole.

iSZPILKI mają nadzieję, że już dokładnie wiecie jak przygotować stół na święta wielkanocne. Tymczasem zachęcamy Was do podejrzenia innych koncepcji – TUTAJ.

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com