Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Brak komentarzy

Jak pielęgnować włosy farbowane latem? Trzy kroki Il Salone Milano

Jak pielęgnować włosy farbowane latem? Trzy kroki Il Salone Milano

| On 01, Lip 2017

Włosy farbowane wymagają szczególnej pielęgnacji i ochrony, szczególnie latem. W kontakcie z promieniami słonecznymi stają się suche, łamliwe i tracą swój blask. Problem brzmi znajomo, prawda? Aby temu zapobiec konieczna jest kompleksowa i profesjonalna pielęgnacja. Sprawdźcie trzy kroki Il Salone Milano, dzięki którym sposoby jak pielęgnować włosy farbowane latem będą dziecinnie proste.

Włoskie kosmetyki Il Salone Milano zawitały do Polski

Czy wiesz, że Il Salone Milano to włoska marka wywodząca się z najlepszych salonów fryzjerskich? Jej początki sięgają lat 80. ubiegłego stulecia, zaś dziś kosmetyki zachwycają ekspertów oraz klientki w ponad 100 krajach świata. Od niedawna produkty Il Salone Milano są dostępne w Polsce – początkowo w najlepszych salonach fryzjerskich, zaś obecnie w popularnych drogeriach. Marka nieustannie rozbudowuje swoją ofertę, zaś obecnie zaskakuje kobiety profesjonalną pielęgnacją pasm farbowanych.

Nowość Il Salone Milano

Z myślą o ochronie włosów farbowanych do portfolio Il Salone Milano dołączyła linia wzbogacona filtrami UV. Szampon, maska oraz odżywka w spray’u to trzy kroki do skutecznego zabezpieczenia włosów przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, a tym samym utrzymania intensywności koloru. Wyjątkowe formuły produktów zostały oparte na ekstrakcie z ziaren ryżu. W efekcie zabezpieczają włosy przed uszkodzeniami oksydacyjnymi, odżywiają je i nadają zdrowy wygląd.

Szampon do włosów Il Salone Milano

Szampon („Magnificient Shampoo”) przywraca włosom utraconą miękkość oraz buduje barierę ochronną przed utratą koloru. Specjalna formuła oparta na wyciągu z ziaren ryżu oraz obecność filtrów UV sprawia, że włosy stają się jedwabiste, lśniące i bardziej podatne na układanie. Delikatny zapach przywołuje nuty z najlepszych salonów spa.

Cena: 29,99 zł / 500 ml i 44,99 zł / 1000 ml

Maska do włosów Il Salone Milano

Maska („Memorable Mask”) wzbogacona również o ekstrakt z ryżu sprawia, że włosy stają się zdrowe i lśniące. Filtry UV spełniają funkcję bariery ochronnej i tym samym pomagają przedłużyć intensywność koloru. Maska to jeden z naszych sposobów, aby odcień farbowanych włosów pozostał tak mocny, jak pierwszego dnia.

Cena: 29,99 zł / 250 ml i 44,99 zł / 500 ml

Odżywka do włosów Il Salone Milano

Odżywka („Eternal Spray Leave-in”) gwarantuje intensywność koloru oraz nadaje pasmom oczekiwany blask. Tworzy szczelną warstwę ochronną przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym, wzmacnia strukturę włosa oraz ułatwia ich modelowanie. Dzięki atomizerowi, aplikacja odżywki jest łatwa i nadzwyczaj wygodna.

Cena: 34,99 zł / 200 ml

Produkty Il Salone Milano są dostępne w drogeriach Rossmann oraz Hebe.

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com