Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Brak komentarzy

Jak nie zainteresować sobą kobiety - iSzpilki.pl

Jak nie zainteresować sobą kobiety? Poznaj anty-sztuczki podrywu

| On 16, Sie 2016

Stoisz przed wymarzoną damą w knajpie. Rozglądasz się nerwowo i zastanawiasz się, skąd zaczerpnąć inspirację do zagajenia rozmowy. Chcielibyśmy Ci podpowiedzieć, lecz dziś przygotowaliśmy coś odmiennego – antyporadnik podrywania. Jak nie zainteresować sobą kobiety? Za chwilę zaprezentujemy Ci wszelkie chwyty i sztuczki, którymi w stu procentach zniechęcisz do siebie nawet najwytrwalszą kobietę. Zastosuj i miej pewność, że sobotnie wieczory spędzisz sam.

Zarozumialstwo pierwsza klasa

Rozmowa trwa w najlepsze. Dowiadujesz się, że kobieta jest fanką tańca latynoamerykańskiego, a w wolnej chwili czyta kryminały Agathy Christie. Teraz przerwij jej brutalnie i wspomnij, że jesteś doskonałym słuchaczem, który jest wrażliwy, opiekuńczy i na dodatek dobrze gotuje. W końcu kobieta powinna wiedzieć takie rzeczy, prawda?

Fascynujące życie

Podróżowałeś po świecie, wspinasz się po Tatrach, zaś najtrudniejsze szlaki przeszedłeś kilkukrotnie. Cudownie! Warto o swoich umiejętnościach opowiedzieć dokładnie. W końcu, która kobieta nie będzie zafascynowana budową geologiczną gór oraz właściwościami granitu. Według Ciebie wiedza obowiązkowa obejmuje fakty, że Tatry to góry stosunkowe młode, ponieważ ich wypiętrzenie nastąpiło w trzeciorzędzie, lecz ruchy górotwórcze notowano tu już od górnej kredy…

Moja była to…

Każdy ma za sobą historię – Ty również. Warto o niej opowiedzieć! Dlaczego Twoja rozmówczyni miałaby nie wiedzieć, iż Twoja poprzednia dziewczyna okazała się niewierna? Wystarczy przedstawić obraz ex – dziewczyny bez pominięcie żadnego z epitetów, które kłębią się w głowie od dłuższego czasu. W końcu szczerość to podstawa, prawda?

Marzyciel ponad miarę

Opowiadasz o swoim dążeniu do życia rodzinnego, przedstawiasz obraz idealnej familii, a w międzyczasie wplatasz kobietę w swoją wizję wymarzonej żony. Warto powiedzieć, że wyobrażasz ją sobie w sukience écru, stojącą przed ołtarzem w niewielkim kościele w górach. Oczywiście, pomysł na miesiąc miodowy już masz – nic Cię nie zaskoczy! Imiona dzieci już zostały ustalone, teraz nie pozostaje nic innego, jak tylko brać się do realizacji idealnego planu!

Teraz na poważnie…

Zainteresowanie sobą kobiety wcale nie jest tak trudnym zadaniem, jakby się mogło wydawać. Wystarczy, że będziesz sobą – facetem z zaletami i wadami, który jest ich świadomy. Jednocześnie będziesz potrafił opowiadać o swoich pasjach z zainteresowaniem, okazywał szacunek ludziom i stawiał na swobodny rozwój Waszej znajomości, a resztę pozostaw losowi!

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com