Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Brak komentarzy

Festiwal „Kolej na Kobiety” - zapowiedź eventu

Festiwal „Kolej na Kobiety” – zapowiedź eventu

| On 03, Mar 2017

W marcu 2017 roku odbędzie się trzecia edycja projektu, która przekształca się i ewoluuje – od pojedynczego eventu do kilkudniowego festiwalu. Głównymi bohaterkami wydarzenia pod patronatem miasta Głowna są… kobiety. Sprawdźcie rozkład eventu „Kolej na Kobiety” i bądźcie na bieżąco z iSZPILKOWYMI relacjami.

Co Was czeka w najbliższych dniach marca? Darmowe treningi Fit and Jump, maraton zumby, zajęcia z salsy solo. Dla spragnionych pyszności Warsztat Smaku przygotował pokaz flambirowania. „Kolej na Kobiety” dba również o zdrowie, albowiem wydarzenie to również szansa na bezpłatną mammografię dla kobiet w wieku 50 – 69 lat. Nie zabraknie również spotkań – z Anną Karpińską i Michaliną Grzesiak, autorką bloga „Krystyno, nie denerwuj matki”.

Najwięcej atrakcji czeka w budynku dworca kolejowego PKP w Głownie. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się sobotni Beauty Express, podczas którego każda kobieta będzie mogła oddać się w ręce masażysty, kosmetyczki, fryzjera, dietetyka i stylistki. W niedziele będzie miał miejsce Fashion Express z pokazem mody, w którym wystąpią piękne mieszkanki Głowna.

Festiwal Kolej na Kobiety pod patronatem Burmistrza organizowany jest przez Gminę Miasta Głowno. Chcecie być na bieżąco? Obserwujcie profil festiwalowy na Facebooku: https://web.facebook.com/kolejnakobiety/

Jedno jest pewne – będzie inspirująco, aktywnie, rozrywkowo i modnie. Do zobaczenia na miejscu!

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com