Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Brak komentarzy

Czy prysznic zawsze musi być nudny? Poznajcie Dwufazowy Olejek pod Prysznic Migdał L’OCCITANE

Czy prysznic zawsze musi być nudny? Poznajcie Dwufazowy Olejek pod Prysznic Migdał L’OCCITANE

| On 11, Kwi 2019

Odkręcasz kran, zaspana wchodzisz pod prysznic, myjesz włosy, namydlasz ciało i na koniec spłukujesz wszystko chłodnym strumieniem wody. Dzień w dzień. Zawsze tak samo. Po takim prysznicu czujesz się trochę bardziej przebudzona, ale… nie zawsze. 

W dzisiejszych, szybkich czasach prysznic to zwyczajny krok w codziennej rutynie pielęgnacyjnej, nad którym w ogóle się nie zastanawiamy. Marka L’OCCITANE postanowiła jednak zrobić coś, żeby poranna kąpiel przestała być nudna, a stała się wielką frajdą dla Ciebie i Twojego ciała! Po zaczerpnięciu inspiracji z kolekcji Migdał, marka stworzyła innowacyjną formułę, która obiecuje przepyszny, zmysłowy i pełen wrażeń poranny prysznic. Koniec z nudą!

Dwufazowy Olejek pod Prysznic Migdał – L’OCCITANE

Nowy Dwufazowy Olejek pod Prysznic Migdał jest jak koktajl: aby był gotowy do użycia, musisz nim potrząsnąć! W mgnieniu oka powstaje cudowny kosmetyk pod prysznic wzbogacony olejem migdałowym z Prowansji i mlekiem migdałowym. Dwie różne konsystencje – mleczna i olejowa – po zmieszaniu mają gładką, mleczną formułę. Małe stalowe kuleczki umieszczone w butelce pomagają wymieszać fazy i dają efekt dźwiękowy jak podczas przygotowywania egzotycznego koktajlu. Wszystko, co musisz zrobić, to energicznie potrząsnąć butelką! A skoro już to robisz, skoro kosmetyk przydaje się do nadawania odpowiedniego rytmu, dlaczego nie miałabyś zaśpiewać swojej ulubionej piosenki lub nie stworzyć własnego prysznicowego tańca? Przypomnij sobie jak w dzieciństwie śpiewałaś do rączki skakanki albo do dezodorantu i daj poranne show! 🙂

Po zakończeniu „występu”, delikatnie wmasuj w skórę nowy Dwufazowy Olejek pod Prysznic, pozwól aby smakowity zapach wprawił Cię w pozytywny nastrój, spłucz z ciała resztki kosmetyku i zacznij z uśmiechem nowy dzień.

Cena: 79 zł / 250 ml

Ale to nie wszystko! Za tym wyjątkowym kosmetykiem kryje się niezwykła opowieść o migdałowcach wykorzystywanych przez L’OCCITANE.

W 1956 r. wyjątkowo surowa zima, która nawiedziła Prowansję zniszczyła wiele drzew migdałowych. Straty były tak wielkie, że rolnikom bardziej opłacało się rozpocząć uprawy nowych roślin niż reaktywować plantacje migdałowców.

Ale bracia Jaubert – plantatorzy lawendy z płaskowyżu Valensole – nie chcieli dopuścić do zniknięcia drzew migdałowych z krajobrazu Prowansji. Chcąc przywrócić obrazy, które pamiętali z dzieciństwa, postanowili reaktywować plantacje migdałowców i w 2002 roku zasadzili pierwszą partię drzew. Było ich 20 000. To dopiero początek… L’OCCITANE jako marka dbająca o długofalowe kontrakty ze swoimi dostawcami oraz w szczególny sposób dbająca o region Prowansji korzysta z migdałów pochodzących wyłącznie od producentów z południa Francji i używa takich owoców, które choć pełnowartościowe nie nadają się do produkcji słodyczy i przemysłu spożywczego (mają pokruszone skorupki lub są połamane). W ten sposób wspólnie dbamy o plony i w rozsądny sposób korzystamy z tego, co daje nam natura. Wielki ukłon dla L’OCCITANE!

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com