Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Brak komentarzy

Druga młodość Twoich włosów? Sprawdź nowość Bioxsine!

Druga młodość Twoich włosów? Sprawdź nowość Bioxsine!

| On 15, Sie 2017

Utrata objętości i elastyczności włosów, zwiększona kruchość, coraz wolniejszy wzrost… takie objawy to znak, że stają się one coraz starsze. Jeśli do tego dojdzie problem z ich wypadaniem efekty mogą okazać się opłakane. Jak zatem odmłodzić nasze włosy? Poprzez odpowiednio dobrane produkty, które je nawilżą, zregenerują, wpłyną na porost tzw. „baby hair” oraz co najważniejsze powstrzymają ich wypadanie. Tak właśnie działają dermokosmetyki Bioxsine.

Włosy podobnie jak cały nasz organizm podlegają procesom starzenia. Jeśli stają się cieńsze niż byliśmy do tej pory przyzwyczajeni, a na dodatek coraz bardziej kruche jest to dla nas pierwszy sygnał upływających lat. Dzieje się tak dlatego, że nie tylko systematycznie zmniejsza się ich średnica ale jednocześnie ich zagęszczenie na naszej głowie. Do tego dochodzi coraz mniejsza podatność na układanie wynikająca z malejącej elastyczności naszych pasemek. Z upływem czasu zaczynają one także tracić swój blask i rosnąć coraz wolniej. Naturalnie pojawiają się także pierwsze… siwe włosy. 30 urodziny to magiczna granica, po przekroczeniu której możemy być pewni, że działanie hormonów będzie miało i wpływ na naszą fryzurę.

By przywrócić naszym włosom młodość warto skorzystać ze specjalistycznych dermokosmetyków Bioxsine, które posiadają dwie oddzielne linie dla kobiet i mężczyzn. Łączy je skuteczność w walce z wypadaniem włosów. Zawierają bowiem unikalną mieszankę hamującą wypadanie włosów, która powstała w laboratoriach marki. Mowa o Biocomplex B11. Co więcej ten unikalny składnik stymuluje wzrost nowych włosów. Dzięki temu na naszej głowie szybciej pojawiają się „baby hair” zagęszczając nasze pasma i tym samym przywracając im młodzieńczą objętość.

Remedium na włosy Pań – Bioxsine Dermagen Dla Kobiet

W szamponach dedykowanych kobietom marka obok Biocomplexu B11 umieściła m.in przyspieszający wzrost włosa skrzyp polny. Obok niego znajdziemy miód, który skutecznie nawilża włosy poprawiając ich strukturę oraz objętość, a także ułatwiający ich modelowanie. Jego działanie wspiera l-seryna stanowiąca aminokwas jedwabiu, która również nawilża nasze kosmyki nadając im jednocześnie blasku oraz działając antystatycznie. Z kruchością i zmniejszającą się średnicą włosa walczy ekstrakt z limonki. Efektu dopełnia bogaty w witaminy A i C wyciąg z figi, keratyna, pantenol oraz filtr przeciwsłoneczny chroniący włosy przed dalszymi uszkodzeniami. Szampony z linii Dermagen działają doskonale nawet na długie włosy dzięki czemu Panie nie muszą rezygnować z ulubionej długości.

Cena: ok. 35 pln / 300 ml

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com