Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

One Comment

Dove Men+Care - iSzpilki.pl

Dove Men+Care, czyli jak mężczyzna powinien pielęgnować swoje włosy

| On 15, Sie 2016

Zdrowe i zadbane włosy to nie wyłącznie domena kobiet. Dobrana fryzura stanowi idealną oprawę twarzy, ale jest też nieodłącznym elementem męskiego wizerunku. Tym bardziej, że krótkie, męskie fryzury nie są mniej wymagające od damskich stylizacji. Dlatego Panowie – poza wizytami u fryzjera, nie zapominajcie o codziennej pielęgnacji włosów, która zagwarantuje im zdrowy wygląd. Niech fundamentem będzie odpowiednio dobrany szampon Dove Men+Care.

Najlepszy szampon dla mężczyzn?

Idealny szampon powinien skutecznie oczyszczać skórę głowy i włosy z kurzu, brudu, pozostałości kosmetyków do stylizacji i nadmiaru sebum. Nie bez znaczenia jest dobór szamponu do kondycji pasm. Panowie niejednokrotnie borykają się z osłabionymi, cienkimi i wypadającymi włosami bądź skłonnymi do łupieżu. Dlatego codzienna pielęgnacja powinna być ukierunkowana na konkretny problem. Dlatego w nowym portfolio Dove znalazły się propozycje dla Was – Drodzy Panowie. Poznajcie Dove Men+Care.

4

Włosy ze skłonnością do łupieżu, osłabione i wypadające – skąd te problemy?

Skóra głowy mężczyzn bardzo się różni od kobiecej. Jest grubsza, wyposażona w gruczoły, które wykazują tendencję do intensywniejszej produkcji sebum. Efekt? Męskie włosy szybciej się przetłuszczają i tracą świeży wygląd. A stąd już krótka droga do problemów z łupieżem. Niestety wielu panów pozostawia problem samemu sobie, wystawiając skórę głowy na poważniejsze dolegliwości, np. łuszczycę.

Co więcej, u mężczyzn częściej notuje się problem łysienia i nadmiernego wypadania włosów. Niestety to problem uwarunkowany genetycznie, lecz z drugiej strony gdy pierwsze oznaki wypadania włosów są lekceważone, trudno leczyć już silnie przerzedzoną głowę.

Szampony Dove Men+Care

W portfolio Dove znalazły się trzy szampony o ukierunkowanym działaniu na konkretne męskie problemy. Swoją skuteczność zawdzięczają aktywnej kofeinie – znanej ze swoich właściwości pobudzających cebulki włosa. W rezultacie doprowadza do wzmocnienia struktury włosa i wzrostu. Dzięki temu pasma są mocniejsze i mniej skłonne do wypadania.

Wzmacniający szampon Dove Men+Care do włosów z dodatkiem kofeiny i wapnia

„Używałem szamponu przez dwa tygodnie i pomimo, że nie zauważyłem olbrzymiego wzrostu włosów, co raczej w moim przypadku jest już mało prawdopodobne, zanotowałem parę innych spostrzeżeń. Po pierwsze, włosy się wzmocniły, wypadają mniej, no i rosną jakoś szybciej… Nie jestem pewny, czy to kwestia wyłącznie szamponu, ale jestem zadowolony.”

8

Wzmacniający szampon Dove Men+Care i odżywka 2w1 z dodatkiem kofeiny i mentolu

„Moje włosy są dość gęste, lecz powoli zauważyłem w nich siwe pasma. Nie jestem pewny, jak powinien o nie dbać, ale ze względu na ich gęstość musiałem je myć często.Teraz prezentują się świetnie – są odświeżone przez cały dzień i mają się zdecydowanie lepiej.”

6

Przeciwłupieżowy szampon Dove Men+Care

„Łupież był moim problemem odkąd pamiętam – teraz już kwestia się trochę rozwiązała, ale na specjalistyczne kosmetyki wydaję majątek. Okazało się, że równie skutecznie wypada Dove, a sporo oszczędności zostaje mi w portfelu.”

10

Komentarze

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com