Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Brak komentarzy

Dove Insivible Dry – więcej niż czerń i biel!

Dove Insivible Dry – więcej niż czerń i biel!

| On 29, Sty 2015

Nie trzeba nikogo przekonywać o sile koloru – to on wyraża nasze emocje, dodaje pewności siebie, a w stresujących chwilach działa na nas uspokajająco. Jak w takiej sytuacji jest możliwe, by tylko 50% kobiet nosiło ubrania w swoim ulubionym kolorze? Czas zmienić statystyki!

Odpowiedzią na potrzeby kobiet jest Dove Invisible Dry. Jest to pierwszy dostępny na rynku antyperspirant, który nie pozostawia śladu na tkaninach w 100 kolorach. Dla nas oznacza to jednocześnie 48 – godzinną ochronę przed poceniem, a zawartość w ¼ kremu nawilżającego sprawia, że antyperspirant pielęgnuje naszą delikatną skórę pod pachami.

Czy wiesz, że…

  • tylko 50% kobiet nosi ubrania w swoim ulubionym kolorze?
  • tylko 37% kobiet odczuwa pewność siebie w innych kolorach niż czerń i biel?
  • dokładnie co czwarta kobieta przyznała, że założenie kolorowego stroju do pracy buduje odczucie, że zostanie postrzeżona jako osoba mniej profesjonalna?

A jednocześnie…

  • 50% ankietowanych kobiet przyznaje, że noszenie kolorowych strojów pozytywnie wpływa na ich własne samopoczucie i odczucia otaczających je osób.

W takim razie, skoro kolory są w stanie zmienić nasze samopoczucie i osób z naszego otoczenia, to jest najlepszy czas na porzucenie w kąt czerni i bieli. Pomaga w tym Dove Invisible Dry. Antyperspirant pragnie, by kobiety zmieniły swoje postrzeganie kolorów i mogły bez obawy nosić swoje ulubione ubrania, niezależnie czy mowa o spotkaniach z przyjaciółmi, domownikami czy podczas zakupów. Skuteczna ochrona przed plamami pozwala kobietom uzyskać większość pewność siebie w noszeniu ulubionych kolorów, kiedy tylko tego zapragną. Brzmi idealnie!

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com