Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Dom
One Comment

Bajkowe Boże Narodzenie - serwis Åsa’s Christmas Red od Fyrklövern

Bajkowe Boże Narodzenie – serwis Åsa’s Christmas Red od Fyrklövern

| On 25, Gru 2016

Bajkowe Boże Narodzenie to marzenie każdej osoby. Spełnienie życzenia oferuje marka Fyrklövern, która stworzyła uroczy serwis Åsa’s Christmas Red. Zastawa udekorowana jest wizerunkami zabawnych skrzatów, choinką pod białą pierzynką śniegu i 18 – karatowym złotem. Z pewnością zastawa oczaruje zaproszonych gości i sprawi, że tegoroczne Święta będą wyjątkowe.

Fyrklövern to jedna z potęg z dziedziny porcelany, szkła i dekoracji wnętrz w Skandynawii. Swoją działalność rozpoczęła w 1974 roku i przez ponad 40 lat dostarcza luksusowe produkty do tysięcy domów. A może ta zastawa okaże się świetnym pomysłem na prezent?

befunky-collage2

Zastawa Åsa’s Christmas Red to kombinacja tradycyjnego designu i skandynawskiej klasyki. Pomysłodawczynią dekoru jest Asa Götander – projektantka, która od lat inspiruje się postaciami bajkowych skrzatów. Jej prace zostały docenione nie tylko w Szwecji, ale również za granicą.

befunky-collage

Te małe, urocze ludki ręcznie malowane przez projektantkę dekorują wszystkie elementy zastawy i błyskawicznie przenoszą nas w magiczny świat. Skrzaty z przydużych kapturach nieśmiało spoglądają na gości z talerzy, salaterek, świeczników, filiżanek oraz kieliszków. Przy tak cudownie zastawionym stole świąteczna atmosfera bez wątpienia udzieli się każdemu, zaś serwowane dania będą jeszcze smaczniejsze.

Komentarze

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com