Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Dom
Brak komentarzy

Aranżacja stołu w zimowym stylu - serwis Victoria

Aranżacja stołu w zimowym stylu – serwis Victoria

| On 25, Lut 2017

Zimowa aura sprzyja przygotowywaniu posiłków w zaciszu własnego domu i delektowaniu się chwilami w gronie najbliższych. Zapraszając gości bądź serwując rodzinny obiad zadbajmy nie tylko o kuszące smakiem potrawy, ale i atrakcyjną oprawę stołu. W tym czasie szczególnie pięknie prezentować się będą nawiązania do zimowego krajobrazu. Oto aranżacja stołu w zimowym stylu, którą dopełni serwis Victoria od Fyrklövern.

Pogoda za oknem zaskoczyła ponownie śnieżnym puchem! Ta magiczna pora roku zasługuje, aby jej niepowtarzalny klimat odzwierciedlić na uroczystym stole. Przygotowując posiłek warto pokusić się o akcenty podkreślające jej urok. Ręcznie zdobiona porcelana od Fyrklövern doskonale sprawdzi się, gdy aranżacja stołu w zimowym stylu będzie naszym głównym założeniem. 

Delikatna biel zastawy, jej finezyjny kształt oraz precyzyjne, ręcznie nanoszone zdobienia w formie subtelnych wstęg, stanowią zaproszenie do zimowej uczty i zachęcają do spędzenia czasu w doskonałej atmosferze. Inkrustowania wykonane z 18 – karatowego złota z pewnością każdemu przypadną do gustu.

Aranżacja stołu w zimowym stylu nie byłaby kompletna bez iskrzących się, oszronionych ozdób w kształcie śnieżynek. Przełamaniem bieli będzie pastelowy bieżnik, jasnoszare, płócienne serwety i bladoróżowe kwiaty. Całość kompozycji znakomicie podkreśli wijący się bluszcz, który będzie współgrał ze zdobieniami porcelany Victoria.

Taka aranżacja stołu w zimowym stylu z pewnością dopełni wyjątkową atmosferę spotkania i zachwyci swoją prostą elegancją.

Więcej sposobów na aranżację stołu – TUTAJ.

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com