Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Brak komentarzy

60. urodziny Bambino - relacja z konferencji 20 kwietnia 2016 r.

60. urodziny Bambino – relacja z konferencji 20 kwietnia 2016 r.

| On 22, Lis 2016

W trosce o najbliższych wybierały je nasze babcie, potem mamy, a teraz same sięgamy po produkty, by zapewnić najlepszą pielęgnacje naszym pociechom. W końcu, czy znajdziemy rodzinę, która nie używała kosmetyków Bambino? To niemożliwe! Różowe produkty z uroczym misiem goszczą w domach Polaków. Dzięki nim kultywujemy rodzinne tradycje związane z wychowaniem dzieci. Słodkie 60. urodziny Bambino upłynęły pod znakiem sentymentalnych powrotów, rodzinnych rozmów z Katarzyną i Maciejem Dowbor oraz najlepszym na świecie tortem w kształcie kultowego kremu.

1

Jak przyznaje psycholog dr Maria Rotkiel: „Rodzina to system, w którym przekazywane są pewne schematy, doświadczenia, zwyczaje, ale również przedmioty, do których czujemy sentyment, którym ufamy. Może to być rodzinna biżuteria, która symbolizuje przynależność do danego rodu lub wybrane części dziecięcej garderoby, na przykład czapeczka lub buciki. Takim międzygeneracyjnymi łącznikami mogą być również rytuały czy produkty, które niegdyś używane były przez naszych dziadków i rodziców, a które do dziś wywołują w nas pozytywne i ciepłe wspomnienia. Ich uniwersalna wartość sprawia, że pomimo upływu lat są niezmiennie aktualne.”

5

Bambino kiedyś i dziś

Pomimo, że w życiu polskich rodzin zmieniło się wiele, a my same żyjemy inaczej niż nasze babcie i mamy to stale czerpiemy w ponadczasowej wiedzy przekazywanej z pokolenia na pokolenie. Pomimo szaleńczego trybu życia i większego wyboru produktów do pielęgnacji Polki nadal wierzą w rodzinne wartości i rytuały. To właśnie takie skarby są najcenniejsze, albowiem zostały przekazane w trosce i z miłością. Takie wartości od 60 lat wyznaje Bambino.

7

Produkty Bambino

Tradycja Bambino rozpoczyna się od oliwki, której bazą jest olejek arachidowy. Wkrótce do oliwki dołączył krem ochronny Bambino. Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom do portfolio stopniowo dołącza mydło, szampon, żel do mycia, płyn do kąpieli, chusteczki i krem pielęgnacyjny.

Tym, co czyni Bambino wyjątkowymi jest delikatna formuła dedykowana nawet najmłodszej skórze. W zależności od rodzaju produkty wzbogacono o drogocenne składniki jak witaminy E, F, B3, tlenek cynku czy pantenol, zaś wysokogatunkowe oleje roślinne uzupełniają strukturę płaszcza hydrolipidowego skóry. Bambino jest nie tylko produktem wybieranym przez polskie mamy, ale również rekomendowanym przez lekarzy, położnych i farmaceutów.

10

60. urodziny Bambino – podsumowanie spotkania

Konferencja Bambino w Państwowym Muzeum Etnograficznym była doskonałą okazją do rozmów o rodzinnych wartościach. Dzięki niej odżyło jedno ze wspomnień – widzę małą dziewczynkę w wannie, którą kąpie mama, zaś obok w wanience stoi Bambino. Sentymentalna podróż to nie wszystko. Czym by były urodziny bez tortu i to w kształcie kremu? Za słodkości, w tym słodki bufet odpowiedzialna była Galeria Słodkości, która przygotowała prawdziwe cuda. Z urodzin każdy gość wyszedł… z prezentem! Albowiem w konferencyjnej paczce znalazły się wszystkie produkty Bambino i niewielka babeczka, na której siedział miś z logotypu marki. Cudownie!

11

Jeszcze raz dziękuję za zaproszenie!

Napisz komentarz

Projekt i realizacja: pisanczuk.com